38164, Полтавська обл, Опішня, Партизанська, 21

cropped-cropped-Emblema-Collegiumu_-e1619450238502.png

+380535342001

kmopishne@gmail.com

38164, Полтавська обл, Опішня, Партизанська, 21

08.00-17.00

з Понеділка до П'ятниці (в Суботу до 16:00)

Олімпіади

Учні Державної спеціалізованої художньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Колегіум мистецтв у Опішні» імені Василя Кричевського є не лише активними учасниками Всеукраїнських учнівських олімпіад, а й виборюють призові місця.

Пропонуємо моніторинг учнівських досягнень за 10 років, який подано у таблиці.

 

Участь учнів у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, Міжнародному конкурсі знавців української мови

імені Петра Яцика та мовно-літературному

імені Т.Г. Шевченка

 

Предмет

         Навчальний 

               рік

2010-20121 2011-2012 2012-2013 2013-2014 2014-2015 2015-2016 2016-2017 2017-2018 20018-2019 2019-2020
Всеукраїнські учнівські олімпіади (районний етап)
Українська мова і література І

ІХ

ІІ

V

ІІ ІІ

V

ІХ

VІІ І

VІІІ

І

ІІ

Х

ІІ

ІІІ

ІІ

V

ІХ

І

ІІ

Математика VІІІ ІV

VІІ

VІІІ

Х

ІV

V

ІХ

ІV

VІІ

VІІІ

VІІІ

VІІІІХ

ІV

V

VІІ

VІІІ

VІІІ

ІХ

V

VІІІ

V

ІХ

Біологія ІІ ІІІ ІІ ІІ

ІІІ

Х

ІХ V

Х

ІХ

ІХ

ІV

V

ІІІ

ІІІ

V

Англійська мова ІІ ІІ Х ІХ ІV

ІV

ІV

ІІІ
Історія Х ІV ІІІ

Х

Х

ІІІ

V

ІІІ

ІV

ІХ

ІІІ

ІV

VІІ

ІІ

ІІІ

ІV

V

VІІ

ІХ

Географія ІІІ

ІХ

ІХ

І

ІІІ

VІІІ

ІІ ІІ

ІХ

ІV

ІV

VІІІ

ІХ

ІV

VІІ

VІІ

VІІІ

Х

V

ІХ

V

VІІІ

ІХ

І

ІV

VІІІ

Правознавство ІХ ІV І І

V

VІІ

ІІІ

V

V

ІІІ

ІІІ

ІV

І

ІІІ

ІV

ІІ

ІІ

Інформаційні технології І ІІІ

ІІ

ІV

Хімія ІІІ V ІІІ

ІV V
Всеукраїнські учнівські олімпіади (обласний етап)
Українська мова і література ІІІ ІІ ІV ІІІ ІІ ІV
Правознавство ІІ
Географія VІІІ

 

Лише у 2019-2020 н. р. вихованці Колегіуму мистецтв вибороли перемоги у Всеукраїнських учнівських олімпіадах – українська мова та література (Закамська Катерина – І місце, Ширай Ірина ІІ місце у районному етапі; правознавство (Ширай Ірина – ІІ місце, Закамська Катерина – ІІ місце у районному етапі), біологія (Бойко Денис – ІІІ місце, Закамська Катерина – ІІІ місце у районному етапі), англійська мова (Закамська Катерина – ІІІ місце у районному етапі), географія (Закамська Катерина – І місце у районному етапі; інформаційні технології (Штанько Ілля – ІІ місце у районному етапі); знавців української мови імені Петра Яцика(Пиляй Ольга – ІІ місце, Жилавець Софія – ІІІ місце у районному етапі); мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка(Іщенко Анастасія – І місце, Швидка Валерія – ІІ місце, Ширай Ірина – ІІ місце, Закамська Катерина – ІІІ місце, у районному етапі.