В Opishnya State Art Lyceum пролунав Останній дзвоник!
Уже перегорнуто ще одну важливу сторінку ліцейного життя. Для випускників це мить прощання з дитинством, зі шкільними уроками, творчими пошуками, дружбою та незабутніми спогадами. Для майбутніх першокласників – особливий і захопливий шлях, а для всіх інших ліцеїстів – час нових знань, творчих відкриттів, натхнення, наполегливої праці та великих звершень.
Опішнянський державний художній ліцей — це не просто заклад освіти, а справжнє сузір’я талантів, де виховуються творчі, сильні духом, патріотичні молоді українці, які зберігають і примножують культурну спадщину нашого народу.
Нехай останній дзвоник стане символом нових звершень, сміливих мрій і великих перемог!
Нехай кожен випускник несе у світ любов до України, до мистецтва, до рідної землі.
Віримо у вас! Пишаємось вами!
Разом творимо майбутнє сильної, незалежної України!











